Нагороди і грамоти

Нагороди і грамоти

 


"Вибір України 2017"

За результатами 2016 року санаторій «Квітка полонини» (ТОВ «Сузір’я») увійшло в рейтинг «Вибір України 2017», і отримав статус нагороду.

Також, генерального директора Ганинця Павла Павловича нагороджено сертифікатом «Золоті руки 2017» за уміле керування підприємством і кваліфікованість в підприємницькій справі.

Рейтингова програма «Вибір України 2017», стимулюэ підприємства і підприємців не тільки дбати про прибутковість власного бізнесу, але й зміцнювати економіку держави, створювати робочі місця, впроваджувати нові технології і формувати новий тип економіки, який грунтується не на природних ресурсах, а на професіоналізмі.

"Золоті руки Країни" та «Лідер галузі 2016»

Найяскравіша зірочка засяяла для санаторію "Квітка полонини (ТОВ "Сузір'я") у всеукраїнській програмі "Золоті руки Країни". Почесна  нагорода "Взірець професіоналізму" з врученням золотої зірки за ефективне управління підприємством-лідером отримав Павло Павлович Ганинець. Медаль Leader of the Branch 2016 («Лідер галузі 2016») і орден Decus oeconomicae («Гордість економіки») також була присвоєна оздоровниці за високі фінансово-економічні показники.

Вже багато років поспіль давні ділові партнери зі спільними засновниками - санаторій "Квітка полонини (ТОВ "Сузір'я") та підприємство з виробництва пляшкової мінеральної води ТОВ "Маргіт" - стають переможцями та лауреатами вітчизняних та міжнародних професійних конкурсів. 

 

Участь в них є необхідною складовою поступального й стабільного розвитку рекреаційно-оздоровчої галузі на Закарпатті загалом. Щоб бути завжди попереду, треба мати чіткі орієнтири, всякчас відчувати попит на європейську якість послуг та товарів і, безперечно, наполегливо втілювати корисні новації в обслуговуванні та на виробництві. Саме така стратегія і допомагає "Квітці полонини" бути лідером у сфері надання санаторно-курортних послуг та ефективному використанні гідромінеральних ресурсів.

ТОВ "Маргіт" з новою зіркою "Лужанської"

   Нещодавно ТОВ "Маргіт" - відомий у нашому краї виробник мінеральної води, підприємство якого працює на базі Голубинського родовища мінеральних вод, - отримало знакову нагороду - "Золоту зірку" в Національному рейтингу якості товарів та послуг. Цією відзнакою було підтверджено, що за результатами ранжування повного переліку суб'єктів господарської діяльності України підприємство "Маргіт" отримало найвищу оцінку експертної комісії та було удостоєно почесного звання "Краще підприємство України-2015".
     Одночасно орденом "Слава нації" було нагороджено співзасновника ТОВ "Маргіт", головного лікаря санаторію "Квітка полонини" та дочірнього оздоровчого комплексу "Сузір'я"  Павла Павловича Ганинця.


  Почесна відзнака "ПАТРІОТ УКРАЇНИ"         знайшла свого власника

      Відзнакою "ПАТРІОТ УКРАЇНИ" нагороджено генерального директора ТОВ "Сузір'я", заслуженого лікаря України,  знаного громадського і політичного діяча ГАНИНЦЯ ПАВЛА ПАВЛОВИЧА за активну творчу діяльність,  високий професіоналізм,  людяність,  патріотизм, відданість Українській державі. Відповідний наказ № 37 від 10 листопада 2015 року підписано Головою Правління БФ "Український Орден Морський Хрест",  Головою Конгресу Громадянського Суспільства України,  Першим командувачем ВМСУ, віце-адміралом Борисом Кожиним.

 

"Квітка полонини" - кращий санаторій Карпатського регіону

                           Щорічний конкурс найкращих туристичних об'єків "Carpatian Travel Awards" - це одна з найграндіозніших подій в житті Карпатського регіону. Цьогоріч звичайні споживачі та туристичні агенства шляхом он-лайн голосування визнали оздоровницю найкращою серед  рекреаційних закладів Закарпаття, Львівщини та  Івано-Франківщини.  "Квітка полонини" впевнено лідирувала у номінаціїї "Кращий санаторій Карпатського регіону".  

Лідер року 2015

                 Національний бізнес-рейтинг визнав «Квітку полонини» Лідером галузі у 2015 році. Санаторій отримав Національний сертифікат «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2015», посівши перше місце (Золото) рейтингу в Закарпатській області серед малих підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності . 
          Оздоровницю було нагороджено медаллю «In factum veritas. Лідер галузі» за впровадження новітніх технологій і дотримання високих стандартів захищеності працівників.
           За видатні управлінські якості, ефективну організацію діяльності підприємства і наполегливу працю Генерального директора санаторію Ганинця Павла Павловича було відзначено почесною нагородою -  орденом «Гордість країни».

 

«Сузір'я» в «Лізі кращих»

                     В переддень Нового 2013 року у ТОВ «Сузір’я» (санаторій "Квітка полонини") надійшла приємна звістка: відомий далеко за межами Свалявщини санаторно-курортний заклад став одним з переможців Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» з присвоєнням йому статусу «Підприємство року 2012» у профілюючому виді діяльності. В рейтингу відзначено і генерального директора ТОВ «Сузір’я» Павла Павловича Ганинця. За плідне управління оздоровчим комплексом його нагороджено орденом «Лідер економіки», а також присвоєно звання «Керівник року України».
                     У повідомленні з оргкомітету «Ліги кращих» йдеться про те, що «Відзначення ТОВ «Сузір’я» рейтингом – це спільне досягнення згуртованого колективу, це показник якісного управління керівника, це приклад перемоги для підприємств нашої держави». Насправді так і є. Адже санаторій став популярним завдяки європейському рівню комфорту та обслуговування не лише в Україні, а й за її межами. Сучасний оздоровчий комплекс власною продуктивною діяльністю популяризує рекреаційні принади Свалявщини та сприяє соціально-економічному розвитку регіону, забезпечуючи роботою майже 400 людей, які щороку дбають про відмінний відпочинковий сервіс та ефективне лікування для 10 тисяч гостей.
                     Варто наголосити, що Міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» визначає переможців виключно за офіційними статистичними даними, беручи до уваги такі показники діяльності підприємств, як валовий прибуток, оборотні активи, виручка від реалізації, рентабельність продажів. При цьому підрахунок здійснює автоматизована система без впливу сторонніх факторів та втручання людини, що дозволяє рейтингу залишатися незалежним, чесним та прозорим.

Парламент відзначив Почесною Грамотою діяльність керівника санаторію «Квітка полонини»


                       Наприкінці 2011 року в санаторій  прийшла приємна звістка. Йдеться про нагородження керівника санаторію «Квітка полонини» ТОВ "Сузір'я", депутата Свалявської районної ради Павла Ганинця Почесною Грамотою Верховної Ради України.
                         Цією грамотою парламент відзначив багаторічну діяльність Павла Павловича на благо української спільноти. Підставами для нагородження  в офіційному документі – розпорядженні Голови Верховної Ради України Володимира Литвина – названо вагомий внесок відомого на теренах України курортолога в галузь охорони здоров’я, його активну позицію в громадсько-політичних справах, плідну роботу в представницькому органі місцевого самоврядування та високий професіоналізм.
                            Павло Павлович Ганинець в санаторно-курортну галузь прийшов ще 1974 року  - після закінчення медичного факультету Ужгородського державного (нині – національного) університету. Подолав шлях від лікаря-ординатора до заступника головного лікаря санаторію «Поляна». З вересня 1986 року і до сьогодні є головним лікарем санаторію «Квітка полонини». Його зусиллями санаторно-курортна та суміжні до неї галузі в районі стабільно розвиваються, впроваджують сучасні європейські стандарти в повсякденну роботу.
                       У 1995 році організував випуск збірника наукових праць «Сучасні проблеми рекреації на курортах Карпатського регіону». Є автором та співавтором книг з проблем санаторно-курортного лікування та майже півсотні статей у наукових виданнях.
                                  В 1998 році Павлу Ганинцю було присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».
Упродовж кількох скликань Павло Ганинець є депутатом Свалявської районної ради, очолював у представницькому органі постійну комісію з питань землеустрою, екології та раціонального використання природних ресурсів.
Лауреат та переможець численних вітчизняних та міжнародних рейтингів у різних номінаціях, серед яких, зокрема, його відзначено як кращого менеджера 2007 року Європейською Бізнес-Асамблеєю. Чимало в «арсеналі» Павла Павловича профспілкових відзнак. Торік Павло Ганинець став також володарем «Золотого Меркурія» - головної відзнаки міжнародного проекту, що вручається у рамках відомої іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» за особистий внесок в оздоровлення вітчизняної економіки та розвиток інтеграційних процесів.
Почесну Грамоту Верховної Ради України приїхав вручати Павлу Ганинцю перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Іван Маркович Куцик.

„СУЗІР’Я”  І  „МАРГІТ” лідирують на вітчизняному ринку

                      Завершився національний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України”. Понад тисячу підприємств з усіх регіонів держави виборювали звання кращих. Але конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники уряду, Верховної Ради та багатьох громадських організацій, згідно умов конкурсу визначила з них 100 фіналістів, лауреатів та переможців змагання. Серед лідерів України і закарпатські підприємства – ТОВ „Сузір’я” (санаторій „Квітка полонини”) та фірма з розливу мінводи „Маргіт”, керівником яких є Павло Ганинець.

                За надання якісних санаторно-курортних послуг „Сузір’я” здобуло диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України”. А товариство „Маргіт” стало переможцем цього конкурсу. Урочисте нагородження фіналістів та лауреатів відбулося в Києві – у виставковому центрі „Акко Інтернешнл”, де також було проведено виставку української продукції, в якій взяло участь і ТОВ „Сузір’я”. Церемонія нагородження переможців пройшла в Національному палаці мистецтв „Україна”.
              „Ваша наполеглива праця зміцнює економічну могутність держави, підвищує її імідж у світі”, – звернувся до вітчизняних лідерів-товаровиробників Президент України Віктор Ющенко. Голова Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики О.С. Шнипко теж вшанував переможців: „Не злякавшись труднощів, ви забезпечили той надзвичайний рівень креативності, за яким можемо очікувати великого прориву всієї нашої країни. Ви стали взірцем вітчизняної еліти, а ваша продукція – кращим свідченням майстерності та енергії українського народу”. Третій рік поспіль конкурс проводиться Держспоживстандартом України за сприяння центральних органів виконавчої влади та місцевих державних адміністрацій. Організовується з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів. До речі, і санаторій „Квітка полонини”, і ТОВ „Маргіт” вперше стали переможцями конкурсу „100 кращих товарів України” ще в 2004 році. З того часу вони продовжують лідирувати на вітчизняному (і не тільки) ринку продукції. Ще б пак, адже санаторій „Квітка полонини”, як висловився міністр освіти України Станіслав Ніколаєнко, який минулоріч відпочивав в оздоровниці, „невдовзі затьмарить і Карлові Вари й інші європейські курорти”. Ігор Приставський відпочивав в цій закарпатській оздоровниці, будучи заступником міністра культури і туризму України. Він переконаний, що „санаторій „Квітка полонини” своєю повсякденною діяльністю сприяє розвитку туристичної галузі і курортної справи в Україні”.

              „Санаторій „Квітка полонини” є лідером серед санаторно-курортних закладів України на шляху до євроінтеграції та європейських стандартів якості послуг, досвід цього санаторію заслуговує на вивчення і поширення у всіх регіонах нашої держави!», – запевняє Ігор Романович. Аналогічних відгуків відомих людей про „Квітку полонини” – безліч. У санаторію роблять все для того, аби перебування не розчарувало навіть найвибагливіших пацієнтів та відпочиваючих. Тож вподобали санаторій і люди з середнім достатком – через помірні ціни, і сильні світу цього – завдяки європейському сервісу, відмінному наданню послуг, досконалій лікувально-діагностичній базі. Щодо товариства „Маргіт”, яке розливає всесвітньо відому мінеральну воду „Лужанська-7”, то за останні роки підприємство здобуло і міжнародне визнання, нагороджене багатьма дипломами і призами. Зокрема, нещодавно на Х Міжнародному форумі виробників продуктів харчування, напоїв, інгредієнтів та обладнання для супермаркетів „Весь світ харчування Україна 2007”, в рамках дегустаційного конкурсу „WORLD FOOD UKRAINE 2007” ТОВ „Маргіт” за „Лужанську-7” здобуло перше місце у номінації „Води мінеральні природні лікувально-столові”. А за результатом дегустаційного конкурсу, проведеного Центром незалежних споживацьких експертиз „ТЕСТ” в рамках виставки „Індустрія пива та безалкогольних напоїв – 2007” закарпатську фірму з розливу мінеральної води було нагороджено золотою медаллю за воду „Лужанська”.

 

Віталій ПУМПИНЕЦЬ
„Новини Закарпаття” (газета обласної ради і обласної державної адміністрації)
№№ 132-133 (3250-3251) від 17 листопада 2007 року

„Квітка полонини”, „Сузір’я” та „Маргіт” завойовують міжнародне визнання

Березень 2007 року для санаторію „Квітки полонини” видався щедрим на нагороди. Передусім престижну європейську нагороду отримав головний лікар оздоровниці Павло Павлович Ганинець. Європейською Бізнес Асамблеєю, яка 19 березня у м.Оксфорд (Велика Британія) проводила ювілейну ХL урочисту інавгурацію нагородами „International Socrates Award Ceremony”, Павла Ганинця визнано лауреатом в номінації „BEST MANAGER OF THE YEAR” ( „Кращий менеджер року”). Міжнародну нагороду отримало і підприємство „Маргіт” (засновник Павло Ганинець), яке діє на території „Квітки полонини” та розливає всесвітньовідому мінеральну воду „Лужанська-7” в пляшки безпосередньо зі свердловини. А це, в свою чергу, забезпечує гарантовану якість пляшкової мінводи, сталий склад мікроелементів у ній, а отже, й максимальний лікувальний ефект від її вживання. Тож не дивно, що за останні роки ця мінералка здобула міжнародне визнання та нагороджена багатьма дипломами і призами.

Європейська Бізнес Асамблея теж відзначила високий рейтинг „Маргіт”, а відтак оголосила це ТОВ лауреатом в номінації „BEST ENTERPRISE OF EUROPE” ( „Краще підприємство Європи”). До речі, це вже друга міжнародна нагорода з Оксфорда. Першу завод з розливу мінводи отримав ще в 2003 році, тоді – за випуск конкурентоспроможної продукції високої якості. Підприємству було вручено диплом лауреата в номінації „EUROPEAN QUALITY” („Європейська якість”).

Для довідки. Європейська Бізнес Асамблея – міжнародна корпорація з розробки і запровадження проектів економічного і соціального розвитку регіонів у країнах Європи і колишнього Радянського Союзу. Головна місія неурядової організації – створення реальних умов інтегрування корпорацій, об’єднань і підприємств в Європейську Економічну Спільноту. ЕБА є засновником престижних міжнародних нагород, таких як „Краще підприємство Європи”, „Європейська якість”, „Нагорода імені Сократа”, „Об’єднана Європа”, „Нагорода імені Королеви Вікторії”, які отримали широку популярність і завоювали довіру Міжнародної спільноти. Крім того, підприємство „Маргіт” стало переможцем регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України”, організатором якого є Держспоживстандарт України. Тож мінеральна вода „Лужанська-7” і цьогоріч визнана одним з кращих продовольчих товарів області. Засновник ТОВ „Маргіт” Павло Ганинець впевнений, що колективу вдасться і в Києві довести, що „Лужанська-7” – неперевершений напій. Принаймні у попередні роки цілюща вода з Голубинського родовища завжди здобувала звання кращої й на загальнодержавному рівні. Переможцем цього ж конкурсу на регіональному рівні став і оздоровчий комплекс „Сузір’я”, який називають сучасним пагінцем санаторію „Квітка полонини”. Хоча товариство «Сузір’я» постало у своїй модерновій красі поряд з «Квіткою полонини» не так давно, у 2004 році, але вже здобуло популярність не лише в Україні, а й за її межами. Нині «Сузір’я» – одна з найкращих оздоровниць України, що розташована безпосередньо на родовищі Лужанських мінеральних вод. А послуги, які оздоровчий заклад надає відпочиваючим, визнано в 2007 році кращими в Закарпатті.

Ростислав БУНЯК
„Новини Закарпаття” (газета обласної ради і обласної державної адміністрації)
№№ 41-42 (3159-3160) від 14 квітня 2007 року