Пишно квітне «Квітка полонини»

Пишно квітне «Квітка полонини»

Пишно квітне «Квітка полонини»

Як і завжди, на травневі свята "Квітка полонини" підтверджує дану їй колись назву і розквітає пишно та щедро для очей, які прагнуть яскравих барв та душевних відтінків.
На клумбах в оздоровниці було висаджено цьогоріч понад тридцять сортів тюльпанів. Вражає різнокольорове маєво їхніх граціозних голівок, що немов тихенько перемовляються між собою під лагідним і теплим вітерцем. А ще ж сусідують з ними і гіацинти, нарциси, барвисті братки.
Та справжня травнева феєрія - під буйноцвіттям ніжно-рожевих сакур. Тут, буває, охочі зробити знімок на пам'ять стають у чергу за найбільш вдалим ракурсом. А просто посидіти на лавочці і прислухатися до шепотіння м'яких пелюсток  - незрівнянна насолода і абсолютний релакс.
Квітнуть у санаторному парку, звісно ж, і бузок, і красуня-магнолія з дивовижними великими й елегантними  квітами, всередині яких температура завжди на два градуси вища, ніж зовні. Увесь травень почергово розквітатимуть й інші дерева та декоративні кущі. Білий, рожевий, жовто-гарячий, лагідно-кремовий в обрамленні смарагдової зелені - це кольори нашого весняного дендропарку, який привітно зустрічає і відпочиваючих, і багатьох людей, що приїжджають в оздоровницю, аби просто прогулятися мальовничими алеями, набережною річки Пині, подивитися на красу - і рукотворну, і природну.
 
Новини