Станкович ФЕСТ

З 21 по 25 лютого 2018 року в м. Свалява Закарпатської області на базі санаторію «Квітка Полонини» та ДП "Санаторій Поляна" відбудеться ІI Міжнародний конкурс-фестиваль Євгена Станковича «Stankovych fest». В роботі конкурсу приймає участь сам Євген Станкович – Герой України, лауреат Державної премії України імені Т.Г.Шевченка, Академік Академії мистецтв, народний артист України, завідувач кафедри композиції Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, почесний голова Національної спілки композиторів України, член комітету з Національної премії України імені Т.Г.Шевченка та Голова журі конкурсу-фестивалю «Stankovych fest».
Євген Станкович - глибоко український композитор світового рівня; український – тому, що національна константа є найважливішим джерелом його натхнення; світовий – тому, що творчі досягнення майстра вийшли за кордони українського виміру і стали загальнолюдським надбанням.
Учасники конкурсу мають унікальну можливість не тільки познайомитися із творчістю нашого земляка, але і отримати заслужену нагороду із рук живого класика Євгена Станковича.
Проведення конкурсу – фестивалю «Stankovych fest» є важливою подією та одним з наймасштабніших свят класичної музики та мистецтва в культурному житті України. Такі культурні проекти вкрай необхідні, адже вони закладають міцне підґрунтя для формування плеяди яскравих імен в музичному мистецтві.

Станкович ФЕСТ